Opole, ul. Ozimska 20

Czynne od 9:00 do 13:00

Opole, ul. Niemodlińska 23/26

Czynne od 9:00 do 17:00

Zdjęcia do paszportu w Opolu - fotograf - dwie lokalizacje

Zakład Fotograficzny Opole, Niemodlińska, Zaodrze, Pawilon As, FotoCentrum As

Fotograf Opole, ul. Niemodlińskiej (Pawilon As)

Tutaj wykonasz nie tylko zdjęcia do dokumentów, ale również wywołasz zdjęcia, zamówisz fotogadżety i kupisz akcesoria foto. Czynne od 9 do 17, od poniedziałku do piątku

Zakład Fotograficzny Opole ul. Ozimska 20, FotoCentru As

Zakład Fotograficzny Opole, ul. Ozimska 20 (wejście od pl. Lecha Kaczyńskiego)

Tutaj wykonasz zdjęcia do paszportu, dowodu, prawa jazdy itp. Wywołasz zdjęcia, zamówisz fotogadżety. W zakładzie znajduje się również ksero.
Czynne od 9 do 13, od poniedziałku do piątku.

Zdjęcia paszportowe - cena

Cena zdjęcia 4 szt. to koszt 50 zł

Cena za 8 szt. to 55 zł. 

Promocja dotyczy wszystkich zdjęć do dokumentów. 

Fotograf Opole

Chcesz wykonać zdjęcia do paszportu w Opolu? Świetnie trafiłe(a)ś. Tutaj podpowiemy ci, gdzie iść, aby wykonać odpowiednie zdjęcie do paszportu.

Zapraszamy do naszych dwóch zakładów fotograficznych: 

  1. W Centrum Opola przy ul. Ozimskiej 20 znajdziesz w pełni wyposażony zakład fotograficzny.  Wykonujemy w nim zdjęcia do paszportów, prawa jazdy, dowodów osobistych, legitymacji i dyplomów. Zakład mieści się niedaleko biura paszportowego w Opolu. wystarczy przejść na drugą stronę ulicy. Wykonanie zdjęcia zajmuje ok. 10 – 15 minut, więc możesz przyjść tuż przed umówioną wizytą w biurze przyjmującym wnioski. Wejście od pl. Lecha Kaczyńskiego

  2. Jeżeli mieszkasz na Zaodrzu lub po zachodniej stronie Opola, zdjęcie paszportowe możesz przyjść zrobić przed wizytą w urzędzie Wojewody. Nasz drugi zakład mieści się w Pawilonie AS przy ul. Niemodlińskiej 23 w lok. 26 (na pierwszym piętrze). Znajdujemy się po stronie parkingu (który jest bezpłatny). Tutaj również wykonasz zdjęcia paszportowe w zaledwie kilka minut. 

Jak wygląda da proces robienia zdjęcia?

  1. Przygotowanie do zdjęcia – możesz sprawdzić, jak wyglądasz. W zakładach są lustra, z których mogą korzystać Klienci. 
  2. Zostaniesz poproszony(a), żeby usiąść na krześle, za Tobą będzie znajdowało się białe tło, a przed Tobą fotograf z aparatem. 
  3. Zostaniesz poproszony(a) o konkretne ustawienie, zrobienie bardzo delikatnego uśmiechu. 
  4. Fotograf wykona klika zdjęć, później na monitorze zobaczysz kilka z nich, które spełniają wymogi ministerialne i będziesz mółg(a) wybrać, te które podoba Ci się najbardziej. 
  5. Przez klika minut czekasz, aż zdjęcie zostanie wywołane/wydrukowane. 
  6. Płacisz za zdjęcie, które jest gotowe do przedstawienia w urzędzie. Standardowo otrzymasz 4 sztuki zdjęcia, ale możesz zamówić 8 lub 12 sztuk. Możesz również poprosić o nagranie zdjęcia na płytę lub wysłanie na e-mail – ta usługa jest jednak dodatkowo płatna. 

Zdjęcia paszportowe dla dzieci w Opolu

W naszych zakładach w Opolu wykonasz zdjęcia paszportowe również swoim dzieciom. Co więcej, nie ma znaczenie ich wiek.  Podczas wykonywania zdjęć małym dzieciom rodzice lub opiekunowie pomagają i przytrzymują swoje pociechy według wskazówek fotografa. Całość zajmuje klika minut i nie jest uciążliwa dla maluchów. Natomiast starsze dzieci siadają na krzesło same, dorośli opiekunowie mogą obserwować, wykonywanie zdjęć. Co

Jak ubrać się do zdjęcia do paszportu?

W biometrycznych zdjęciach paszportowych będzie widać głównie Twoją szyję i głowę, więc ubiór nie ma aż takiego znaczenia. Warto zadbać za to o fryzurę. 🙂 Dlatego w naszych zakładach w Opolu są lustra więc będziesz mółg(a) zobaczyć, jak wyglądasz zanim usiądziesz na krześle. 

Mam już zdjęcia do paszportu – gdzie się udać dalej w Opolu?

Wniosek o paszport złożysz w Urzędzie Wojewódzki, w biurze paszportowym, który mieści się na ul. Ozimskiej 19 (na drugim piętrze, w budynku znajduje się widna). 

Do wniosku będziesz musiał(a) dołączyć jedną kolorową, wydrukowaną fotografię. 

W chwili pisania tego tekstu (kwiecień 2022 roku) obowiązywały zapisy na umówienie się.  Szczegółowe informacje dotyczące spraw paszportowych w Opolu znajdziesz na stronach rządowych

Zdjęcia do paszportu Opole – przykładowe zdjęcia biometryczne.

zdjęcie do paszportu w Opolu

Jeszcze kilka lat temu, każdy urząd życzył sobie innych zdjęć. Wyrobienie dokumentów wymagało więc zrobienia nowego ujęcia. Obecnie zdjęcia do paszportów, prawa jazdy i dowodu osobistego mają taki sam standard. 

Zdjęcia do legitymacji szkolnej lub studenckiej mogą być wykonane w innej pozycji, ale szkoła czy uczelnia mogą przyjąć również zdjęcie biometryczne (czyli takie jak do paszportu). 

Zdjęcia do dyplomu mają większy rozmiar, więc w tym przypadku konieczna będzie wizyta w zakładzie fotograficzny. 

Nie tylko zdjęcia do paszportu – fotograf opole – poznaj naszą ofertę 

Chociaż specjalizujemy się w zdjęciach do dokumentów, mamy w ofercie więcej usług. Sprawdź  ją i zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. 

Zapraszamy również na nasz blog, na którym znajdziesz porady i nowinki ze świata fotografii. 

FotoCentrum As = dobry fotograf w Opolu. 

Aktualizacja treści 07.04.2024 r.