FotoCentrum As – nowy rozdział, nowa nazwa, sprawdzona jakość

Zakład na ul. Ozimskiej 20 istnieje od prawie 30 lat, zakład na ul. Niemodlińskiej prowadzony jest już 20 lat. Przez ten lat punkty te zdobyły swoich stałych klientów i wpisały się na mapę zakładów fotograficznych w Opolu. Od 1 kwietnia zakłady zmieniły swoją nazwę na Zakład Fotograficzny FotoCentrum As i są prowadzone nadal przez Piotra Ogonowskiego – mistrza fotografii, który z pasji do zdjęć stworzył i prowadzi swoją firmę. Poznaj firmę lepiej i sprawdź, co się zmieniło.

Kim jest Piotr Ogonowski?

Piotr Ogonowski urodził się w Opolu, tutaj chodził do szkoły podstawowej i III Liceum Ogólnokształcącego, gdzie poznał tajniki fotografii. Były to czasy, kiedy do zrobienia zdjęcia potrzebna była klisza, a zdjęcia można było wywołać w specjalnych ciemniach używając powiększalnika i stosując różnego rodzaju odczynniki, aby zdjęcie pozostało z nami na dłużej. Taka procedura wywoływania zdjęcia uczyła do nich bardzo dużo szacunku. Trzeba było dobrze się zastanowić, jak zrobić zdjęcie, jakie ujęcie wybrać, aby nie zmarnować kliszy i później chemii . To jedna z różnic w stosunku do dzisiejszej fotografii, kiedy to możemy wykonać kilkanaście lub kilkaset ujęć, aby wybrać to najlepsze.

Piotr Ogonowski przez lata wykonywał i wywoływał zdjęcia. Tym samym dokumentował życie Opola i jego mieszkańców. Od zawsze zainteresowany był nowinkami technicznymi i do dziś chętnie sprawdza, jak działają innowacje.

Od nowa – z nową siłą i w odremontowanych wnętrzach

Zarówno na ul. Ozimskiej jak i przy ulicy Niemodlińskiej, w pawilonie As, działały zakłady fotograficzne, które współprowadził Piotr Ogonowski. Obecnie prowadzi je już samodzielnie. Zakład na Ozimskiej przeszedł remont. Wkrótce nowe wnętrza będzie można zobaczyć na ul. Niemodlińskiej. Zakład wciąż rozszerza swą działalności, aby spełnić wymagania swoich klientów.

Zakład Fotograficzny FotoCentrum As Zaprasza

Zapraszamy do FotoCentrum As. U nas wykonasz zdjęcia do dokumentów – w tym te do legitymacji, dowodu, prawa jazdy. Wykonujemy oczywiście zdjęcia do paszportów. Zachęcamy również do wywoływania zdjęć z nośników cyfrowych jak również z filmów analogowych. W naszym zakładzie istnieje również możliwość wykonania fotogadżetów (np. kubków ze zdjęciem).

Zapraszamy również profesjonalnych Fotografów do wykonywania zdjęć w mniejszych i większych wymiarach.

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest